Постільна Білизна Страйп Сатин хлопок Туреччина Cotton Рожевий 200х220см
- В наявності
- Код: 5400
2 920 ₴
2 482 ₴

Постільна білизна та страйп сатину Cotton Shine. Турецьке виробництво. 100% бавовна. В наявності багато кольорів і євро і сімейний розмір.
Тип тканини: Страйп-Сатин
Склад тканини: 100% Бавовна
Виробник: Cotton Shine
Країна виробник: Туреччина
Розміри:
Євро
Підковдра: 200х220см
Простирадло: 240х260см
Наволочки: 50х70см (2шт)
Постільна білизна "Cotton Shine Stripe Satin" – це чудова турецька постільна білизна, створена для справжніх цінителів комфорту та якості. Кожен комплект виготовлений зі 100% натуральної бавовни, що забезпечує неперевершену м'якість, дихаючі властивості та дивовижне відчуття свіжості під час сну.
Сатин високої щільності 210 нит/см² робить цю однотонну постільну білизну "Cotton Shine" особливо вишуканою та зносостійкою. Елегантний у смужку дизайн надає комплекту вишуканого та стильного вигляду, вписуючись у найкращі традиції 5 зіркових готелів.
Кожен елемент цієї постільної білизни опрацьований до найдрібніших деталей, щоб забезпечити вам розкішне відчуття та неперевершений комфорт щоночі.
Не упустіть можливість збагатити свою спальню цією чудовою турецькою постільною білизною! І що особливо приємно – при замовлення від двох комплектів доставка вам буде абсолютно безкоштовною.
Зробіть правильний вибір на користь якості, комфорту та стилю! Оформіть замовлення на постільну білизну "Cotton Shine Stripe Satin" прямо зараз і насолоджуйтесь незабутніми моментами релаксації щоночі!
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Рожевий |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Страйп-сатин |
| Виробник | Cotton Shine |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Ширина простирадла | 260 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Простирадло на резинці | Ні |
- Ціна: 2 482 ₴




