Постільна Білизна Поплін Туреччина Altinbasak Бавовна Слонова кістка 200х220см
- Немає в наявності
- Код: 5640
3 160 ₴

Постільна білизна з попліну Altinbasak. Турецьке виробництво. 100% бавовна. В наявності багато кольорів і євро і півтораспальний розмір.
Тип тканини: Поплін
Склад тканини: 100% Бавовна
Виробник: Altinbasak
Країна виробник: Туреччина
Розміри:
Євро
Підковдра: 200х220см
Простирадло на резинці: 160х200см + 30см (борт)
Наволочки: 50х70см (2 шт)
Постільна білизна "Altinbasak" – це чудова турецька постільна білизна, створена для справжніх цінителів комфорту та якості. Кожен комплект виготовлений зі 100% натуральної бавовни, що забезпечує неперевершену м'якість, дихаючі властивості та дивовижне відчуття свіжості під час сну.
Поплін – це двостороння тканина, візерункова або однотонна, яка має горизонтальну основу та вертикальний уток. Особливість полягає в тому, що товщина нитки основи приблизно в 1,5-2 рази більша, ніж товщина нитки утоку, завдяки чому виходить фактура з характерним поперечним рубчиком. Це надає поверхні м’який та глибокий блиск
Елегантний у смужку дизайн надає комплекту вишуканого та стильного вигляду, вписуючись у найкращі традиції 5 зіркових готелів.
Кожен елемент цієї постільної білизни опрацьований до найдрібніших деталей, щоб забезпечити вам розкішне відчуття та неперевершений комфорт щоночі.
Не упустіть можливість збагатити свою спальню цією чудовою турецькою постільною білизною! І що особливо приємно – при замовлення від двох комплектів доставка вам буде абсолютно безкоштовною.
Зробіть правильний вибір на користь якості, комфорту та стилю! Оформіть замовлення на постільну білизну "Altinbasak" прямо зараз і насолоджуйтесь незабутніми моментами релаксації щоночі!
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Altinbasak |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Слонова кістка |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тематика декору, малюнка | Смужка |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Поплін |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 200 см |
| Ширина простирадла | 160 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Простирадло на резинці | Так |
- Ціна: 3 160 ₴





