Вафельне Турецьке покривало піке Istanbul Жовтий
-30%
- В наявності
- Код: 4494
1 180 ₴
826 ₴
+380 (96) 097-98-81
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
| Основні | |
|---|---|
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Жовтий |
| Матеріал | Піке |
| Подарункова упаковка | Так |
| Тип | Покривало |
| Розмір | 160х230см |
| Користувальницькі характеристики | |
| Довжина покривала | 160 см |
| Тип тканини | Бавовна |
| Ширина покривала | 230 см |
- Ціна: 826 ₴

