Постільна білизна сатин First Choice Cotton Satin Point Anthracite Туреччина двоспальна євро 200х220см
- В наявності
- Код: 4049
4 260 ₴
3 195 ₴

Тип тканини: Сатин
Склад тканини: 100% Бавовна
Виробник: First Choice
Країна-виробник: Туреччина
Розмір комплекта: Двоспальний Євро
Розміри:
Евро
Підковдра: 200х220см
Простирадло: 240х260см
Наволочки: 50х70 см (2 шт.); 70х70 см (2 шт.)
Постільна білизна First Choice Cotton Satin – це ідеальне поєднання якості та елегантності. Виконана з сатину, ця турецька постільна білизна має особливий блиск і гладкість, характерні для цієї тканини. Сатин – це щільна бавовняна тканина, що відрізняється високою міцністю та м'якістю, яка забезпечить вам комфортний та спокійний сон.
Комплект постільної білизни представлений в двоспальному євро розмірі, який включає велике простирадло 240х260 см, підковдра 200х220 см і 4 наволочки. First Choice – це бренд, який вже понад 20 років радує своїх клієнтів якісним домашнім текстилем із Туреччини.
При замовленні від двох комплектів постільної білизни діє безкоштовна доставка. Не пропустіть шанс купити турецьку постільну білизну найвищої якості!
Купити турецьку постільну білизну First Choice ви можете в нашому магазині. Постільна білизна сатин євро. Купити постільну білизну Туреччина. Купити постільну білизну сатин від виробника.
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | First choice |
| Країна виробник | Туреччина |
| Наволочка | 4 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 70 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 240 см |
| Ширина простирадла | 260 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Простирадло на резинці | Ні |
- Ціна: 3 195 ₴
- Спосіб упаковки: Фірмова подарункова коробка

