Турецька Постельна білизна TAC Castillo Lilac Сатин
- В наявності
- Код: 3486
4 680 ₴
+380 (96) 097-98-81
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Сатинова постільна білизна відрізняється від інших особливостей палітурництва ниткою та високою щільністю. Для виготовлення сатину використовують бавовняну нитку двох видів. Більш щільна нитка утворює основу тканини, а тонша — лицьовий бік. Завдяки тому, що нитка крута, тканина набуває чудового блиску. Крім того, сатинова білизна більш гладенька і шовкова, ніж більшість інших тканин. Сатинова постільна білизна від фірми ТАС: гарне, гладеньке, приємне тіло, міцне, довговічне, так, як і повинно бути гарна постільна білизна.
Тип ткани: Сатин
Складання тканини: 100% блощиць
Виробник: TAC
Кількість виробників: Туреччина
Розмір: Евро
Підводяльник: 200х220см
Простінь: 230х260см
Наволочки: 50x70см (2шт)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Бузковий |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Сатин |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Ширина простирадла | 230 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Простирадло на резинці | Ні |
- Ціна: 4 680 ₴

