Турецька Постільна білизна TAC Evana Brown Ранфорс
- В наявності
- Код: 3473
3 460 ₴
+380 (96) 097-98-81
повернення товару протягом 30 днів за домовленістю

Опис
Характеристики
Інформація для замовлення
Інноваційний продукт TAC Antibacterial був створений із використанням антибактеріальної технології на основі срібла для захисту тканини підковдри від росту та розмноження бактерій. Отже, він спрямований на зменшення утворення неприємних запахів, що викликаються бактеріями. Комплект постільної білизни з антибактеріальною технологією TAö являє собою оброблений виріб, що містить біоцидні продукти для захисту тканини. Містить антибактеріальний захисний біоцидний продукт для запобігання та запобігання росту мікроорганізмів на поверхні підковдри.
Тип ткани: Ранфорс
Склад тканини: 100% Бавовна
Виробник: TAC
Країна-виробник: Туреччина
Простирадло: На гумці
Розмір: Евро
Підковдра: 200х220см
Простирадло: 2400х260см
Наволочки: 50х70 см (2 шт.)
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tac |
| Країна виробник | Туреччина |
| Колір | Капучино |
| Наволочка | 2 (шт) |
| Особливість наволочок | Одного розміру |
| Подарункова упаковка | Так |
| Простирадло | 1 (шт) |
| Підковдра | 1 (шт) |
| Тип комплекту | Двоспальний Євро |
| Тип тканини | Ранфорс |
| Склад тканини | |
| Бавовна | 100 % |
| Розміри наволочки | |
| Довжина другої наволочки | 70 см |
| Довжина наволочки | 70 см |
| Ширина другої наволочки | 50 см |
| Ширина наволочки | 50 см |
| Розміри простирадла | |
| Довжина простирадла | 260 см |
| Ширина простирадла | 240 см |
| Розміри підковдри | |
| Довжина підковдри | 220 см |
| Ширина підковдри | 200 см |
| Додаткові характеристики | |
| Кишені наволочки | Без застібки |
| Кишені підковдри | На ґудзиках |
| Простирадло на резинці | Ні |
- Ціна: 3 460 ₴

