Одеяло Лебединий Пух MEMBRANA PRINT HARMONY (350 г/м2)
- Нет в наличии
- Код: 4760
1 700 ₴

Вишукана антиалергійна стебнована ковдра з волокном, ідентичним натуральному лебединому пуху.
7 причин полюбити цю ковдру:
- не викликає алергії - тому користуватися можуть усі,
- ніжний м'який наповнювач для комфортного і міцного сну,
- “дихаюча” тканина забезпечує відчуття свіжості вночі,
- наповнювач рівномірно розподілений по всій ковдрі та не збивається - достатньо легко потрусити ковдру для відновлення об'єму,
- ковдра повторює форму тіла і чудово зігріває,
- простота у догляді: можна прати в пральній машині та сушити в сушильній машині,
- виготовляється в Україні з турботою про здоровий сон і дотриманням європейських стандартів якості.
Зовнішня тканина – високотехнологічна мікрофібра Membrana. З внутрішнього боку ця тканина оброблена ультразвуковим коландером, що створює ефект мембрани. Особливість мембрани – пропускати всередину виробу трохи більше повітря, ніж випускати назовні. Так виникає повітряний ефект, який робить ковдри та подушки більш об'ємними, легкими, ніжними.
Membrana – це тканина нового покоління, оксамитова, еластична, ніжна і дуже міцна. Ультратонке волокно надзвичайно легке та ніжне, рівномірно розподіляється всередині зйомного чохла, та чудово відновлюється. Забезпечує комфорт під час сну.
Ковдри з колекції Nature від ТЕП – це сила природного відновлення для здорового комфортного сну.
Призначення: Для дорослих
Бренд: ТЕП
Сезон: Всесезонне
Доступні розміри ковдри:
Полуторний (150x210см) - 1 190 грн
Двоспальний (180х210см) - 1 386 грн
Євророзмір (200х210см) - 1 596 грн
Колір: Білий
Колекція: MEMBRANA
Зовнішня тканина: Мікрофібра
Наповнювач: 70% ультратонке волокно, ідентичне натуральному лебединому пуху / 30% поліефірне силіконізоване волокно DoubleAir
| Вага наповнювача: 350 г/м²
Розмірна сітка:
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТЕП |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 210 см |
| По технологии пошива | Стеганое |
| Цвет | Белый |
| Материал чехла | Микрофибра |
| Наполнитель одеяла | Искусственный лебяжий пух |
| Степень теплоты | Стандартное |
| Тип одеяла | Полуторное |
| Ширина | 150 см |
| Плотность наполнителя | 350 г/м2 |
| Размер | 150х210см |
- Цена: 1 700 ₴








