Одеяло ТЕП MEMBRANA PRINT SILK Соя (350 г/м2)
- Нет в наличии
- Код: 4755
2 280 ₴

Вишукана ковдра з соєвим волокном.
7 причин полюбити цю ковдру:
- не викликає алергії - тому користуватися можуть усі,
- шовковистий м'який наповнювач з натуральним волокном сої для комфортного і міцного сну,
- “дихаюча” тканина забезпечує відчуття свіжості вночі,
- наповнювач рівномірно розподілений по всій ковдрі та не збивається - достатньо легко потрусити ковдру для відновлення об'єму,
- ніжна ковдра повторює форму тіла і чудово зігріває,
- простота у догляді: можна прати в пральній машині та сушити в сушильній машині,
- виготовляється в Україні з турботою про здоровий сон і дотриманням європейських стандартів якості.
Зовнішня тканина – високотехнологічна мікрофібра Membrana. З внутрішнього боку ця тканина оброблена ультразвуковим коландером, що створює ефект мембрани. Особливість мембрани – пропускати всередину виробу трохи більше повітря, ніж випускати назовні. Так виникає повітряний ефект, який робить ковдри та подушки більш об'ємними, легкими, ніжними.
Membrana – це тканина нового покоління, оксамитова, еластична, ніжна і дуже міцна. Соєве волокно за властивостями близьке до натурального шовку. Воно легке, добре пропускає повітря і виводить вологу, не накопичує статику, має антибактеріальний ефект.
Ковдри з колекції Nature від ТЕП – це сила природного відновлення для здорового комфортного сну.
Призначення: Для дорослих
Бренд: ТЕП
Сезон: Всесезонне
Доступні розміри ковдри:
Полуторний (150x210см) - 1 590 грн
Двоспальний (180х210см) - 1 960 грн
Колір: Білий
Колекція: Membrana Print
Зовнішня тканина: Мікрофібра Membrana
Наповнювач: 70% соєве волокно / 30% поліефірне силіконізоване волокно DoubleAir
| Вага наповнювача: 350 г/м²
Розмірна сітка:
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТЕП |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 210 см |
| По технологии пошива | Стеганое |
| Цвет | Белый |
| Материал чехла | Микрофибра |
| Степень теплоты | Стандартное |
| Тип одеяла | Полуторное |
| Ширина | 150 см |
| Плотность наполнителя | 350 г/м2 |
| Наполнитель одеяла | Микрофибра |
| Размер | 150х210см |
- Цена: 2 280 ₴







