Одеяло Бамбук ТЕП DREAM COLLECTION BAMBOO (350 г/м2)
-30%
- В наличии
- Код: 4752
1 420 ₴
994 ₴
+380 (96) 097-98-81
возврат товара в течение 30 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Антиалергійна ковдра з бамбуковим волокном.
7 причин полюбити цю ковдру:
- не викликає алергії - тому користуватися можуть усі,
- наповнювач з натуральним бамбуковим волокном для комфортного і міцного сну,
- бамбукове волокно забезпечує відчуття свіжості вночі та є ідеальним для літа,
- наповнювач рівномірно розподілений по всій ковдрі та не збивається - достатньо легко потрусити ковдру для відновлення об'єму,
- м'яка ковдра повторює форму тіла і чудово зігріває,
- простота у догляді: можна прати в пральній машині та сушити в сушильній машині,
- виготовляється в Україні з турботою про здоровий сон і дотриманням європейських стандартів якості.
Зовнішня тканина – високотехнологічна мікрофібра. Всередині ковдри - бамбукове волокно, яке має ефект свіжості та легкої прохолоди влітку. Ковдри з колекції Dream від ТЕП – це здоровий комфортний сон за оптимальною ціною.
Призначення: Для дорослих
Бренд: ТЕП
Сезон: Всесезонне
Доступні розміри ковдри:
Полуторний
140х210см - 994 грн
150x210см - 1 092 грн
Двоспальний (180х210см) - 1 288 грн
Євророзмір (200х210см) - 1 386 грн
Колір: Білий
Колекція: Dream
Зовнішня тканина: Мікрофібра
Наповнювач: 30% бамбукове волокно / 70% поліефірне силіконізоване волокно DoubleAir
| Вага наповнювача: 350 г/м²
Розмірна сітка:
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТЕП |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 210 см |
| По технологии пошива | Стеганое |
| Цвет | Белый |
| Материал чехла | Микрофибра |
| Наполнитель одеяла | Бамбуковое волокно |
| Степень теплоты | Стандартное |
| Тип одеяла | Полуторное |
| Ширина | 140 см |
| Плотность наполнителя | 350 г/м2 |
| Размер | 140х210см |
- Цена: 994 ₴











