Одеяло Овечья Шерсть DREAM COLLECTION WOOL (350 г/м2)
-30%
- В наличии
- Код: 4750
1 560 ₴
1 092 ₴
+380 (96) 097-98-81
возврат товара в течение 30 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
Тепла ковдра з овечою вовною.
6 причин полюбити цю ковдру:
- цілюще сухе тепло натуральної овечої вовни полегшує гострі стани при артритах та ревматитах,
- ідеальна для холодної пори року,
- наповнювач рівномірно розподілений по всій ковдрі та не збивається - достатньо легко потрусити ковдру для відновлення об'єму,
- ковдра повторює форму тіла і чудово зігріває,
- виготовляється в Україні з турботою про здоровий сон і дотриманням європейських стандартів якості.
Зовнішня тканина – мікрофібра. Ковдри з колекції Dream від ТЕП – здоровий комфортний сон за оптимальною ціною.
Призначення: Для дорослих
Бренд: ТЕП
Сезон: Всесезонне
Доступні розміри ковдри:
Полуторний
140x210см - 1092 грн
150x210см - 1134 грн
Двоспальний (180х210см) - 1288 грн
Євророзмір (200х210см) - 1386 грн
Колір: Бежевий
Колекція: Dream
Зовнішня тканина: Мікрофібра
Наповнювач: 30% овеча вовна / 70% поліефірне силіконізоване волокно DoubleAir
| Вага наповнювача: 350 г/м²
Розмірна сітка:
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТЕП |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 210 см |
| По технологии пошива | Стеганое |
| Цвет | Бежевый |
| Материал чехла | Микрофибра |
| Наполнитель одеяла | Овечья шерсть |
| Степень теплоты | Стандартное |
| Тип одеяла | Полуторное |
| Ширина | 140 см |
| Плотность наполнителя | 350 г/м2 |
| Размер | 140х210см |
- Цена: 1 092 ₴











