Одеяло Овечья Шерсть ТЕП DREAM COLLECTION ЕМBOSSED Double Air (350 г/м2)
- Нет в наличии
- Код: 4749
1 560 ₴
+380 (96) 097-98-81
возврат товара в течение 30 дней по договоренности

Описание
Характеристики
Информация для заказа
- Ковдра Dream Collection Embossed не викликає алергічних реакцій, дарує комфортний сон, так як до складу входить шерсть і дуже легке у догляді.
- Силіконізоване поліефірне волокно, яке використовується в якості наповнювача, переплітаючись між собою утворює пружну пружинисту структуру.
- Ковдра відмінно зберігає форму і забезпечує оптимальну циркуляцію повітря.
Призначення: Для дорослих
Бренд: ТЕП
Сезон: Всесезонне
Доступні розмірb ковдри:
Полуторний (150x210см) - 1092 грн
Двоспальний (180х210см) - 1288 грн
Євророзмір (200х210см) - 1386 грн
Наповнювач: Овеча вовна, Double Air
Колір: Білий
Колекція: Dream
Зовнішня тканина: Мікрофібра
Наповнення: поліефірне волокно Double Air
| Вага наповнювача: 350 г/м²
Розмірна сітка:
|
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | ТЕП |
| Страна производитель | Украина |
| Длина | 210 см |
| По технологии пошива | Стеганое |
| Цвет | Белый |
| Материал чехла | Микрофибра |
| Наполнитель одеяла | Овечья шерсть |
| Степень теплоты | Стандартное |
| Тип одеяла | Полуторное |
| Ширина | 150 см |
| Плотность наполнителя | 350 г/м2 |
| Размер | 150х210см |
- Цена: 1 560 ₴



