Хлопковый плед Istanbul Home In Line Sari
- Нет в наличии
- Код: 4269
1 800 ₴

Доступні розміри:
- 150х200 см.
- 200х220см
Тканина: бавовна
Склад: 60% бавовна, 40% акрил
Колір: Жовтий
Виробник: Туреччина
Чи є щось краще, ніж розслабитися на дивані, загорнувшись у приємний плед? Пледи – це ковдри для полуденного дрімання та вечірнього відпочинку. В асортименті є пледи різних розмірів та кольорів. Якісні, приємні на дотик та дуже стильні пледи подарують вам тепло та затишок в оселі! Практичні пледи з акрилу мають дуже виразну текстуру, до них пасують безліч декоративних подушок. Такі пледи не викликають алергії, мають високі повітропроникні показники, плетіння в них дуже міцне та якісне. Використовуйте пледи як частину декору, а також поєднуйте їх з декоративними подушками та іншим декором в оселі. Вибирайте колір до вподоби!
Зверніть увагу на турецького виробника – Іyi Geceler Istanbul, який є одним із кращих на текстильному ринку, займає високі рейтинги якості в виготовленні продукції і сьогодні у нас є хороша можливість реалізувати дану продукцію в Україні. У нашому магазині представлена багата неординарна колекція цього виробника, яка припаде до смаку як самим маленьким споживачам, так і їх батькам.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Istanbul home |
| Страна производитель | Турция |
| Длина | 150 см |
| Цвет | Желтый |
| Материал | Хлопок |
| Машинная стирка | Да |
| Подарочная упаковка | Да |
| Размер | Полуторный |
| Тип по составу | Смешанный |
| Ширина | 200 см |
| Тип | Плед |
| Размер пледа | 150х200см |
| Состав | |
| Акрил | 40 % |
| Хлопок | 60 % |
- Цена: 1 800 ₴





